• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Takı-Aksesuar

Takı Modası Etamin, Kanaviçe Kolyeler

Takı modası etamin-kanaviçe kolyeler büyük ilgi görmekte. Bu kolye modelleri tam bir sanat eseri görüntüsünde estetik tarzını yansıtan yaratıcı bir fikirdir.

El işi ve sanatın bir buluşmasının güzel bir örneği olan el işleri özellikle yabancı ülkerlerde de ilgi görmektedir.

Devamını Oku

Harry Winston

Klasik ama görkemli elmas takıları ile ünlü olan Harry Winston, kariyerinin başlangıcından bu yana sektörün doruğunda yer alıyor. 1932 yılında kurulan Winston, takılarında sadece en kaliteli ve nadide taşları kullanır. Her parçanın dayanıklılığı garanti edilir ve her bir takı, usta işçilik ile hazırlanmıştır.

Devamını Oku:

Graft Takı

Graff, üst kalite ve hizmetiyle; zenginler arasında popüler marka haline gelmiştir. Grafft’ı diğer seçkin kuyumculardan ayıran özelliği, Graff setlerinde kullanılan taşlarının büyüklüğüdür. Laurence Graff, takılarında büyük taşlar kullanmasının sebebini; bu büyüklükteki taşlara talebin daha fazla olması olarak açıklamıştır.

Kaynak: http://paratic.com

Bvlgari

1884 yılında kurulduğundan bu yana Bvlgari, güzel takı dünyasında lider olmuştur. Yenilikçi tasarımları ile geleneksel stilleri karıştırmış ayrıntılı parçaları ile öne çıkan marka, Roma’da kurulmuştur. Parlak renkli çiçek ve meyveli motifler, kalın şekiller, büyük parçalar, kapson taşlar; Bvlgari markasının en ayırıcı özelliklerinden bazılarıdır. Bvlgari, müşterilerini lüks ve ihtişamla donatabilmek için takılarında; 18 ayar altın üzerine, en kaliteli taşları kullanır. Kaynak: paratic.com

Devamını Oku:

Mikimoto

Kokichi Mikimoto, Japonya’da 1893 yılında takı işine başladı. Kokichi Mikimoto, koleksiyonlarında sıkça görünen kültürel incilerin mucidi olarak bilinmektedir. Mikimoto Takı, Güney Denizi incisi, pembe kabuklu inci, Titian inci ve beyaz inci gibi sadece en iyi okyanus incilerini takılarında kullanmaktadır. Ayrıca marka, tüm doğal renkli taşları ve incileri dizmek için ince ipek iplik kullanır.

Devamını Oku:

f t m