• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Saç Modelleri - Saç Ürünleri

Zento ile saçlarınız daha güçlü ve daha bakımlı

Zento markası sektörün iki büyük tecrübesinin birleşmesi sonucu ortaya çıktı ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Her doğru yapılan işin doğru bir karşılığı olduğunu bilen ve doğru ürün üretmek felsefesini düstur haline getirmiş 1988 yılından günümüze gelen tecrübelerin sonucu olan Plan C Kozmetik ve 14 senedir sizlere doğru ürün ulaştırabilmek için gecesini gündüzüne katmış olan Ankara Özer Kozmetik birlikteliğinin ürünü olan ZENTO markası bir ustalık eseri olmak hedefi ile yola çıkmıştır.

Sadece Doğal
Zento Keratin Bakım serisi, doğal ve saf bir yapıya sahiptir. İçerdiği saf keratin sayesinde artık saçlarınız daha güçlü ve daha bakımlı…

 

Devamını oku...

Kâkül Kestirmek ya da Kestirmemek

 

Kâkül Kestirmek ya da Kestirmemek, İşte Bütün Mesele Bu!


Kâkül kestirmek ya da kestirmemek, işte bütün mesele bu! Bu büyük kararı almadan önce saç bukalemunu yıldızların ikili görünümlerini sizin için araştırdık. Seksi kakülleriyle gösteriş yaptıktan sonra yarım at kuyruğuyla ters köşe yapan Hailey Baldwin'den küçük saç hileleriyle 24 saatlik bir dönüşüm geçiren Kendall Jenner'a yıldızların kâküllü ve kâkülsüz saçlarını karşılaştırın, karar sizin.

Devamını oku...

Meslek Tutkusu (Saç Tasarım)

A grassroots movement designed to foster creativity in the hearts and hands of hair care professionals nationwide

Select cities will experience a three-day activation in which our team of veteran stylists lead the charge in connecting with local salons, educating them on inspiring products and techniques, and giving back to the community from behind the chair. We are on a road trip with a mission: to bring back the passion for the profession one individual at a time.

http://thewndrlnd.com/

Saç Rengine Nasıl Karar Verilir

Saç boyatma işlemeleriniz sonrasında size en yakışan renk ve tonu bulmanız birçok deneme sonrasında elde edebileceğiniz deneyimlerin arta kalanı olarak karşınıza çıkar. Bu deneyimler sonrasında ise saçlarınız doğallığını yitirerek güçsüzleşir ve yıpranır. Daha sonrasında yıpranmanın giderilmesi için çeşitli maskeler ve yağlardan yardım aranmaya başlayan günlere başlanır. Bu nöbetler yaşamamak ve kuaförden çıktığınızda kendiniz de beğenmediğiniz bir renk ile gezinmek istemiyorsanız dikkatte alacağınız birkaç nokta ile daha doğru kararlar verebilirsiniz.

Karar Verme

Devamını oku...

Bazı Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızı kısa kestirmek zor ve cesaret isteyen bir karardır. Çünkü geri dönüşü yoktur. Eğer cesaretinizi topladıysanız ve saçlarınızı kestirmeye karar verdiyseniz buna değecek bir saç modeli bulmanız çok önemlidir. En önemlisi ise yüz tipiniz ile uyumlu bir kesim yaptırmanız ve ten renginize uygun bir renk seçerek saç modelinizi saç renginiz ile uyumlu kombinlemeniz çok önemlidir.

Devamını Oku:

Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller

Uzun saçın bakımı belki zor olabilir ancak emin olun hemen herkes uzun, hacimli ve parlak saçlara sahip olmak ister. Saçlarınıza düzenli olarak bakım yaparsanız şekil alması kolaylaşır ve saatlerce istediğiniz görünümü yakalayabilmek için ayna karşısında çabalamak zorunda kalmazsınız. Sizinde kendinize yakıştırdığınız ve arkadaşlarınızın size yakıştığını söylediği yapımı kolay modelleriniz vardır. Ancak bazen tamamen farklı bir model denemek isteyebilirsiniz. İşte aşağıdaki videolarda uzun saçlar için düşünülmüş ve uygulanmış, yapımı kolay ve vaktinizi çok almayacak bazı farklı model fikirlerini bulabilirsiniz.
Uzun Saçlar İçin Bazı Modeller

Bu videoda uzun düz saçlar için (aslında orta uzunlukta diyebiliriz) taçla yapılan topuz modelini, balıksırtı örgü modelini, taç örgü modelini ve farklı bir kaç yapımı kolay topuz modelini bulabilirsiniz.Kaynak http://www.sacport.com

f t m