• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Ünlüler

Edebiyatımızın ikinci 'Makber'i

Melankolik yapısı ve hüzün dolu şiirleriyle tanınan Ümit Yaşar Oğuzcan'ın en acıklı şiirlerinden biridir: Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın. Edebiyatımızın ikinci 'Makber'inin hikayesi... 

Devamını oku...

Ünlülerden 'Akciğerini Koru, Akciğer Kanseri Olma' kampanyasına destek


Türk Tıbbi Onkoloji Derneği, Türk Toraks Derneği, Türk Akciğer Kanseri Derneği ve İmmüno-Onkoloji Derneği başlattığı 'Akciğerini Koru, Akciğer Kanseri Olma' kampanyasına ünlü oyunculardan tam destek geldi. Kampanya ile akciğer kanserinde farkındalığın arttırılması hedefleniyor.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği, Türk Toraks Derneği, Türk Akciğer Kanseri Derneği ve İmmüno-Onkoloji Derneği bir araya gelerek en ölümcül kanser olan akciğer kanserinin önlenmesi, akciğer kanserinden korunma, erken tanı ve etkili tedavi konusunda bilinç oluşturmak amacıyla, 'Akciğerini Koru, Akciğer Kanseri Olma!' sloganıyla, ünlü oyuncuların da desteğiyle Akciğer Kanseri Farkındalık Kampanyası başlattı.


Kampanya İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında duyuruldu. Toplantıya Türk Akciğer Kanseri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rıza Çetingöz, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Başak Oyan Uluç, Türk Toraks Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. A.Fuat Kalyoncu, İmmüno-Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Nalan Babacan ve çok sayıda ünlü oyuncu katıldı. Kampanyaya Çağla Demir, Rüzgar Aksoy, Aslıhan Güner, Nail Kırmızıgül, Ali İl, Ececan Gümeci, İsmail Ege Şaşmaz, Fulya Zenginer, Açelya Akkoyun, Onur Büyüktopçu, Yeliz Şar, Tolga Güleç gibi ünlü oyuncular destek verdi.

Devamını Oku:

Gülben Ergen’den anlamlı bir ziyaret

Gülben Ergen’den anlamlı bir ziyaret daha.
Ünlü sanatçı son zamanlarda sanatçı yönünden çok yardım severliği ile haberlere konu olmaya başladı.

Güzel sanatçı geçen hafta Mehmetçik ziyaretinden sonra bu kez de can kurtaran 112 personelini ziyaret etti. Ünlü sanatçının bu davranışı herkes tarafından takdir topladı. Gülben Ergen uzun zamandır ana okul projesi için yardım kampanyaları başlatmıştı. Ayrıca Ergen yakın zamanda yeni bir proje hayata geçirmeye çalışıyor.

112 Acil Servis çalışanlarını, komuta merkezlerinde ziyaret eden ve çalışanların sorunlarını dinleyen Gülben Ergen, sosyal medya aracılığıyla uyarılarda bulundu.

Sürücüler; lütfen ambulansın peşine takılmak yerine, “Yaşama yol verin”.

Devamını Oku:

f t m