• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Description slide 5

Copyright 2021 - Custom text here

Ev Dekorasyon

Hardal Sarısı İle Dekorasyon

Biliyorsunuz ki sizlerle sürekli moda olan renklerin dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz. 2014 yılının gözde rengi hardal sarısı olduğuna göre, hardal sarısı ile dekorasyon örneklerini paylaşmasak olmazdı.

Hardal sarısı çok cesur bir renk olmasa da yeterince şık bir renk dekorasyon için. Özellikle doğru renklerle kombinlendiğinde inanılmaz güzellikte eve sahip olabilirsiniz.

Her rengin olduğu gibi hardal rengininde farklı tonları bulunmakta. Resimde olduğu gibi sıcak bir hardal sarısı ile çikolata kahve mükemmel ikilidirler. Korkmadan cesurca kullanabilirsiniz.

Ayrıca siyah, gri gibi koyu renklerle, mor,mavi,kırmızı ve  yeşil gibi canlı renklerle de kolayca kombinleyebilirsiniz. Fakat canlı renklerle kombinlerken her iki renginde dozunu iyi ayarlamalısınız.

Devamını Oku:

Lc Waikiki Ev Tekstili Pazarına Girdi (LCW Home)

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki, hazır giyim alanındaki tecrübesini ev tekstil sektörüne taşıdığını açıkladı.

10 milyon TL yatırımla hayata geçirilen LCW Home, öncelikle Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da müşterisiyle buluşuyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

Türkiye ve dünya çapındaki yaygınlığını her geçen gün artıran ve daha fazla müşterinin hayatına dokunan ürün ve hizmetleriyle büyüme yolculuğunu sürdüren LC Waikiki, ev tekstili pazarının yeni oyuncusu olarak ‘evlere’ girdi.

Geniş ürün yelpazesiyle moda perakende sektöründe yer alan marka, LCW Home ile mutfaktan banyoya, yatak odasından salona evin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Büyük çoğunluğu Bursa ve Denizli’de üretilen LCW Home ürünleri başlangıçta Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da satışa sunuluyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, LCW Home ile ilgili olarak şunları söyledi: “Yaklaşık 20 yıldır moda perakende sektöründe hizmet veren bir Türk firması olarak yıllarca müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini karşılamak üzere çalıştık. Şimdi de moda perakende sektöründe edindiğimiz uzun yıllara dayanan bu tecrübemizi ev tekstili alanına aktarmak için yola çıktık ve LCW Home’u hayata geçirdik. 2023 yılında LC Waikiki olarak Avrupa’nın en başarılı 3 moda perakende markasından biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda LCW Home’un da Türkiye’de pazar lideri olacağını öngörüyoruz.”

Devamını Oku:

f t m