• 1

  "Güzel bir kıyafet, iyi bir tavsiye mektubudur."

 • 2

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • 3

  “Kadın gülümserse tüm kıyafeti gülümser.”

 • 4

  "Her zaman iyi giyimli ol, dinlenirken bile."

 • Giyim Dünyası

Copyright 2018 - Custom text here

Kumaş - Dikiş

Personeliniz için iş kıyafetleri (MN Uniform)


Tüm sipariş ve özel sorularınız için, form aracılığıyla temasa geçiniz veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden firmaya yazabilirsiniz.

Devamını oku...

Dünyanın En İyi Kumaşı Şöktaş'da Dokunuyor

Dünyanın en iyi kumaşı Söke'nin pamuğundan yapılıyor, Söktaş'ta dokunuyor. İleri teknoloji ve disiplinli çalışmayla Söktaş, bütün dünya pazarlarını geride bıraktı ve 2008'de Dünya lideri olma hedefine bir adım daha yaklaştı. Formülü sır gibi saklanan 200/2 gazeli iplikler Söke'de Söktaş fabrikalarında yapılıyor. Bu ipliklerin özelliği ne peki? Versace, Prada, DKNY, Tommy Hillfiger, Hugo Boss, Marks&Specer gibi markaları Çin, Hindistan pazarı dururken Türkiye'ye çeken ne? İşte bu gazeli iplikler. Nedir peki bu gazeli iplik? Gömleğin parlak gözükmesi için ipliğin etrafındaki tüylerin yakılarak yok edilme işlemi... Prenslerin, liderlerin, Hollywood starlarının üstünde parlayan kumaşlar işte bu şekilde, TÜRK kalite ve güvencesiyle elde edilmektedir. Söktaş her ne kadar bir marka olarak anılmasa da, Dünya tekstil sektöründe Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmektedir.

İşte dünyanın en çok okunan tekstil dergisinin son sayısından bir alıntı.

LA PLUS BELLE POPELINE DU MONDE

“30 yıldır bu kalitede bir kumaş görmedim. Bu kumaş Arnys’de sunulan ısmarlama gömlek servisinde kullanılmaktadır.”

Devamını Oku:

Mekan tasarımının en sıcak unsuru şüphesiz kumaş

PERSAN HOME STUDIO

Mekan tasarımının en sıcak unsuru şüphesiz kumaş. Dekorasyona son nokta kumaşla konuyor. Persan, döşemelik, perdelik, tül ve tekstil aksesuarlarına yönelik kumaşlarıyla tasarım dünyasının Türkiye'deki en önemli kapılarından biri.

Persan 1975'te başlayan ve asıl çalışma alanı olan dekorasyon kumaşı toptancılığının yanı sıra, Persan koleksiyonları, Persan mağazalarında ve bayilerimizde, her türlü tasarım ve uygulama hizmetleri desteğiyle satışa sunulmaktadır.

Ayrıca müşterilerimizin, dünya piyasalarındaki seçenekleride görebilmelerini amaçlayan firmamız;

Devamını Oku:

f t m